Przedstawiciel Handlowy ds. Handlu Detalicznego
MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
Ząbki, mazowieckie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO / METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25 krajach na całym świecie.

Jeśli podobnie jak my, masz naturę przedsiębiorcy, jesteś otwarty na nowe wyzwania i lubisz się uczyć, dołącz do naszego Zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych i marżowych
  • budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi (sklepy spożywcze, w tym własna sieć franczyzowa ODiDO) w kanale dostaw i cash & carry
  • utrzymywania stałego kontaktu i udzielania wsparcia w prowadzeniu placówki handlowej właścicielowi sklepu poprzez zapewnienie odpowiedniego poziomu doradztwa
  • identyfikacja i rozwój rynkowego potencjału Klientów
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • Nasze wymagania

  • wysokie zdolności interpersonalne komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • nastawienie na pełną realizację stawianych zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • przedsiębiorczość i pasja w działaniu
  • rzetelność, umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • nastawienia na rozwój kompetencji sprzedażowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznej, międzynarodowej firmie jesteśmy liderem w branży handlu hurtowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover
  • możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia na życie
  • zniżki na zakupy w MAKRO
  • vouchery zakupowe przyznawane na różne okazje świąteczne
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • możliwość korzystania z oferty funduszu socjalnego (np. bilety do teatru / kina, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci)
  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia (telefon, tablet)
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • bogatą ofertę dodatkowych programów szkoleniowych prowadzonych w naszej Akademii Inspiracji (https : / / www.akademia-inspiracji-makro.pl / )
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę