Pracownik ochrony fizycznej Kraków obiekt produkcyjny PILNE
Solid Security
Kraków, Małopolskie
43 d. temu
source : Lento.pl

Firma o ugruntowanej pozycji lidera w branży ochrony fizycznej, zatrudni do pracy w charakterze Pracownik ochrony fizycznej Kraków ul.

Obrońców Modlina - obiekt produkcyjny. Szukasz pracy? Jesteś dyspozycyjny? Zapoznaj się z ofertą i aplikuj : Oferujemy : -

Pracę w stabilnej na rynku firmie - Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego - Elastyczny grafik godziny pracy 07.

00-19.00 lub 19.00-07.00 - Umowę o pracę - Stabilność zatrudnienia - Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy - Szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków Wymagania : -

Niekaralność - Obsługa komputera - Do rekrutacji zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - Chęć do pracy Zakres obowiązków : -

Wpisywanie wjeżdżających samochodów i wchodzących osób, odbieranie telefonów. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email za pomocą portalu.

Kontakt telefoniczny pod numerem 723 991 792 . W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp. z o.

o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Ochrony W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Security Sp.

z o. o. Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana / i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem : Solid Security Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 17 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Solid Security Sp.

z o. o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj.

podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.

6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych .

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez Solid Security Sp.

z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy 10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku