Prowadź swój własny sklep Żabka - Chorzów i okolice
Sklep Żabka
Chorzów, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poprowadź swój własny Biznes w sklepie Żabka ! Oferujemy : Rozpoznawalny szyld - markę Żabka zna 98% dorosłych Polaków! Umeblowany i w pełni wyposażony sklep - dzięki temu będziesz gotowy do przyjęcia pierwszych klientów Dostawę bezpośrednio do sklepów - o profesjonalną logistykę dba 5 Centrów Logistycznych działających na terenie całego kraju Konkurencyjny system rozliczeń - gwarantujący solidną podstawę i dający możliwość rozwoju w zależności od Twojego zaangażowania i realizowanych obrotów Wsparcie marketingowe - ogólnopolskie kampanie reklamowe i pakiet działań promocyjnych, na które niezrzeszony przedsiębiorca nie może sobie pozwolić Konkurencyjną ofertę przyciągającą klientów - promocje i usługi dostępne tylko w Żabce Indywidualne szkolenia teoretyczne i praktyczne przygotowujące do samodzielnego prowadzenia sklepu Partnerskie wsparcie w prowadzeniu biznesu będzie Ci pomagać od samego startu.

WYMAGAMY? - Prowadzenia Działalności Gospodarczej - Pełnego zaangażowania w rozwój sprzedaży w podległym sklepie - Stosowanie się do standardów Sieci - Pozytywnego nastawienia do Klienta Wkład własny ok.

5 tys Osoby zainteresowane osoby Proszę przesyłać CV

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku