Praca biurowa z j. niemieckim w Katowicach, do 6000 zł.
IRKL Sp. z o.o.
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wielojęzyczną obsługą klientów z różnych branż, poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j.

niemieckiego na stanowisko : Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego Miejsce pracy : Katowice Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za odbieranie połączeń przychodzących oraz maili od klientów biznesowych z branży e-

commerce . Czego wymagamy? - znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2, - komunikatywności, - dobrej znajomości obsługi komputera.

Oczekujemy niewiele, oferując w zamian szereg korzyści i komfortowych warunków pracy! Co oferujemy? - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, -

wynagrodzenie : 5000 zł / m-c brutto + dodatki za pracę w weekendy + premie miesięczne w wysokości do 1000 zł brutto, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport / prywatna opieka medyczna), -

możliwość awansu, - płatne przerwy w ciągu dnia, - pakiet relokacyjny : 2000 zł (dla osób spoza województwa śląskiego), -

dogodną lokalizację pracy, - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). Polecaj znajomych z bardzo dobrym językiem niemieckim i zarabiaj!!! APLIKUJ! Wyślij swoje CV (pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) do dnia 12.

11.2018 r. na adres : Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora : Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp.

z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL.

Informujemy, że Pana / Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL : wyraź zgodę na przetwarzanie danych : umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do : Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.

org / pl / regulamin / Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku