Ciesla, zbrojarz prefabrykacja
NORDWESTJOB MONIKA PIASECKA
Wodzisław Śląski, Śląskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Pilnie poszukujemy : Oferta pracy u norweskiego pracodawcy przy prefabrykacji elementów betonowych Praca na stale 37,5 godzin tygodniowo lub systemie rotacyjnym 4x2 Praca w systemie rotacyjnym : 54 godziny tygodniowo.

Możliwe nadgodziny Pracodawca oferuje stawkę od 200 NOK na godzinę Darmowe zakwaterowanie przez pierwsze 3 miesiące. Potem 1000 NOK miesięcznie Płatne feriepenger(wynagrodzenie urlopowe) w wysokości 12,5% od wysokości wypłaty.

Transport do pracy lub auto służbowe. Poszukujemy : zbrojarzy z umiejętnością spawania, cieśli do budowy i składania form do betonu stolarzy do pracy w stolarni przy budowie nowych form.

Wymagania komunikatywny norweski,angielski lub niemiecki, umiejętność czytania rysunku Jeśli jesteś budowlańcem z innej branż,a chciałbyś sprawdzić się w prefabrykacji Zapraszamy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku