Praca Dla Ambitnych !! Specjalista Ds. Sprzedaży !!! od 2300
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Cześć !!!Zapewne siedzisz teraz przed komputerem i jest to jedna z kolejnych ofert pracy którą przeglądaszPocieszę Cię bo to już ostatnia oferta którą oglądasz : ) A to dlatego że po przeczytaniu dalszej części zadzwonisz do nas czy nasza propozycja jest nadal aktualna ?

 • odpowiem Ci już teraz ..." tak jest nadal aktualna .Poszukujemy Ambitnych osób które sprostają naszym wymaganiom. Chcą Zarabiać Dużo Pieniędzy ?
 • Chcą Awansować Na Wyższe Stanowiska ?Zastanawiasz się pewno na czym będzie polegała Twoja praca ? już do tego przechodzę : )Będziesz odpowiedzialny za : 1.

  kontakt pośredni z klientami biznesowymi 2. doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszej propozycji 3. obsługa i utrzymanie długotrwałych relacji z klientemCo musisz dać od siebie : )1.

  komunikatywność i kreatywność 2. dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin 3. znajomość obsługi komputera 4. zaangażowanie w wykonywaną pracę 5.

  mile widziane doświadczenie w sprzedaży i kontakcie z klientemCo My oferujemy : )1. prace od poniedziałku do piątku 2. atrakcyjne wynagrodzenie z gwarantowaną podstawą ( 2300 zł ) + prowizje od sprzedaży + premie miesięczne 3.

  szkolenie przygotowujące do pracy za które płacimy 4. własne stanowisko pracy i niezbędne narzędzia (laptop, telefon) 5.

  dogodną lokalizacja pracyDziękujemy za poświęcony czas na przeczytanie naszego ogłoszenia .Zakładamy że jesteś zainteresowany tą propozycją bo doszedłeś do tego etapu i nadal to czytasz : ) Z racji atrakcyjności naszego ogłoszenia ilość etatów jest ograniczona .

  CZEKAMY NA CIEBIE : )Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku