Supervisor Dzialu Gospodarczego (k/m)
Motel One
Polen
‎18 godz. temu

What you should bring

Jeśli potrafisz ciepło przywitać gości, odczuwasz przyjemność, gdy jesteś gospodarzem i branża hotelarska jest twoją pasją, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Oczekujemy również, że będziesz zainteresowany pracą w wielokulturowych zespołach i będziesz przygotowany do działania w różnych działach, aby nasi goście mogli przyjemnie spędzać czas.

Ponadto masz oko do detali, czystości i porządku. Do Twoich pozytywnych cech należy także duża świadomość jakości, potrafisz skupić się na usługach, a Twoim celem jest ciągły rozwój.

Z przyjemnością przyjmujesz nowe obowiązki, a szkolenie, stawianie wyzwań przed innym i zachęcanie tych, którzy pracują z tobą, sprawia ci przyjemność.

Masz doskonałe umiejętności społeczne, jesteś doświadczonym liderem i ciągle starasz się rozwijać, a także pomagasz swoim pracownikom w ich rozwoju.

Work profile

employee management & development technics & housekeeping

Features of the job

 • Przeprowadza kontrole pokojów
 • Zapewnia i wdraża standardy sprzątania Motel One i jest odpowiedzialny za czystość na piętrze
 • Uzyskuje wiedzę o nowych zadaniach, współpracując z innymi działami
 • Kununu
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku