Supervisor Dzialu Gospodarczego (k/m)
Motel One
Polen
2 d. temu

Why Motel One

What you should bring

Jeśli potrafisz ciepło przywitać gości, odczuwasz przyjemność, gdy jesteś gospodarzem i branża hotelarska jest twoją pasją, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Oczekujemy również, że będziesz zainteresowany pracą w wielokulturowych zespołach i będziesz przygotowany do działania w różnych działach, aby nasi goście mogli przyjemnie spędzać czas.

Ponadto masz oko do detali, czystości i porządku. Do Twoich pozytywnych cech należy także duża świadomość jakości, potrafisz skupić się na usługach, a Twoim celem jest ciągły rozwój.

Z przyjemnością przyjmujesz nowe obowiązki, a szkolenie, stawianie wyzwań przed innym i zachęcanie tych, którzy pracują z tobą, sprawia ci przyjemność.

Masz doskonałe umiejętności społeczne, jesteś doświadczonym liderem i ciągle starasz się rozwijać, a także pomagasz swoim pracownikom w ich rozwoju.

Work profile

employee management & development technics & housekeeping

Features of the job

 • Przeprowadza kontrole pokojów
 • Zapewnia i wdraża standardy sprzątania Motel One i jest odpowiedzialny za czystość na piętrze
 • Uzyskuje wiedzę o nowych zadaniach, współpracując z innymi działami
 • Kununu
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku