Spedytor Całopojazdowy Krajowy
PEKAES
Błonie, mazowieckie, Polska
‎11 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych
  • Realizacja założeń budżetowych;
  • Praca na giełdach transportowych;
  • Budowanie długofalowej współpracy z klientami oraz ich rozwój;
  • Prowadzenie aut praz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności;
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych;
  • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych klientom.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego minimum 2 lata;
  • Doświadczenie w pracy na Giełdach Transportowych;
  • Dobra znajomość rynku przewoźników;
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut ;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.
  • Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe : transport / logistyka;
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu przewoźników.
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta sportowa;
  • Rabat na paliwo;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Jasna ścieżka kariery, możliwość rozwoju zawodowego. Udział w szkoleniach i projektach wewnętrznych;
  • Standard wdrożenia Smart Start ;
  • Możliwość zaangażowania się w Wolontariat i realizowanie pasji sportowych w drużynie Biegowej i Rowerowej.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • PEKAES

    Grupa PEKAES czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.