pracownik magazynowy
P.W. Centrostal-Wrocław S.A.
Bolesławiec, Dolnośląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski W związku z dynamicznym rozwojem do Oddziału firmy w Bolesławcu poszukujemy pracowników na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNOWY nr. ref : PM / B Oczekiwania :

 • wykształcenie średnie lub zawodowe,
 • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
 • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Oferujemy :
 • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
 • atrakcyjny pakiet socjalny ( bony świąteczne, karty benefit, imprezy integracyjne, domki wczasowe dla pracowników) Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) w ciągu 7 dni od daty ukazania się ogłoszenia na adres z zaznaczeniem odpowiedniego nr referencyjnego, lub pocztą na adres : 50-950 Wrocław, ul.
 • Pełczyńska 4, Dział Kadr Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Otrzymanych ofert nie odsyłamy. Na CV prosimy o dopisanie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.

  08.1997 Dz.U. 2016 Poz. 922)". CENTROSTAL-WROCŁAW SA 50-950 Wrocław ul.Pełczyńska 4 50-950 Wrocław tel. +48 71 324 7218 fax +48 71 324 73 00

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku