Ślusarz, mechanik, pomocnicy
Knychtech sp. z o.o.
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Firma z Opola szuka ślusarzy, mechaników, pomocników (mogą być niewykwalifikowani). Opis stanowiska : wykonywanie rutynowych czynności serwisowych celem zapewnienia sprawności maszyn i urządzeń wykonywanie bieżących przeglądów i napraw maszyn i urządzeń Wymagania : chęci do pracy doświadczenie zawodowe będzie mile widziane odpowiedzialność, zaangażowanie prawo jazdy kat.

B Zapewniamy : stabilne zatrudnienie umowa o pracę po okresie próbnym wynagrodzenie uzależnione od umiejętności Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku