Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz - Norwegia
A-Personell
Szczecin, Zachodniopomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko : Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz Ilość wakatów : 22 Miejsce pracy : Norwegia Nr ref.

CZB / AP9 Obowiązki : - prace związane z szalowaniem, zbrojeniem, betonowaniem - różne projekty (budynki, drogi, mury oporowe, tamy, prefabrykacja) Wymagania : - min.

2-letnie doświadczenie w / w zawodzie - komunikatywny język angielski lub norweski - znajomość rysunku technicznego - umiejętność pracy samodzielnej - mile widziany własny transport Pracodawca norweski oferuje : - praca na pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie - od 220 Nok / h - zależne od doświadczenia - długie dni pracy - możliwa długa współpraca - umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH "Zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim lub norweskim na adres : W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Umieszczenie w CV klauzuli jest konieczne do udziału w procesie rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku