ELEKTRYK / ELEKTROMONTER - BEZ JĘZYKA DE
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o.o.
Warsaw, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606 / 1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko : ELEKTROMONTER Lokalizacja : Do wyboru w zależności od zlecenia - Blisko granicy również - Lipsk, Berlin, Poczdam,Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec, głównie Elektryków.

Posiadamy ponad 220 aktywnych umów z Klientami co oznacza stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

Od Kandydatów oczekujemy : -wykształcenie w zawodzie lub SEP,-doświadczenie min. 3 lata,-własne auto na wyjazd - ułatwia poruszanie się na miejscu, Wybranemu Kandydatowi oferujemy : -stawkę 15,00 Euro / h - bez znajomosci jezyka DE-stawkę 16,00 - 17,00 Euro / h dla osób ze znajomością języka niemieckiego,-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,-polską umowę o pracę,-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,-możliwość otrzymania zaliczki,-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,-możliwość długoterminowej współpracy,-opiekę ze strony polskiego biura,-świadczenia Kindergeld,

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku