Asystenta finansowo-administracyjnego zatrudni Fundacja Eko
Fundacja EkoRozwoju Wrocław
Wrocław, Dolnośląskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : Asystent finansowo-administracyjny wspierać będzie koordynatora finansowego fundacji oraz koordynatorów merytorycznych w realizacji projektów.

W szczególności do obowiązków tej osoby należeć będzie : - wpisywanie danych do generatorów lub innych formularzy wymaganych do obsługi finansowej projektów - na potrzeby okresowych i końcowych raportów finansowych, - bieżące przygotowywanie i przekazywanie koordynatorom merytorycznym zestawień kosztów poniesionych w projektach (na podstawie dokumentów z księgowości) wg schematu zgodnego z harmonogramem rzeczowo-finansowym wydatkowania środków w danym projekcie oraz aktualizacja harmonogramów rzeczowo-finansowych na podstawie wskazań koordynatora merytorycznego projektu oraz koordynatora finansowego, - przygotowywanie (opisywanie) dokumentów finansowych (faktur, rachunków umów zlecenie i dzieło, etc.

zgodnie z wymogami sponsorów i wewnętrznymi zasadami w porozumieniu z koordynatorem merytorycznym projektu i przekazywanie ich do księgowości, - przygotowywanie umów dla wykonawców działań (wg wskazanych wzorców i po otrzymaniu niezbędnego zakresu merytorycznego do umowy oraz danych osobowych od koordynatora projektu), - udzielanie pomocy koordynatorom merytorycznym projektów w przygotowywaniu dokumentacji z wyboru wykonawców, - pomoc w przygotowywanie niezbędnej i wymaganej dokumentacji finansowej na potrzeby monitoringu, audytu czy kontroli projektów przez sponsorów i inne podmioty jak ZUS, US, PIP, etc, - przyjmowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej i weryfikacja jej kompletności we współpracy z koordynatorem merytorycznym projektu, - wsparcie organizacyjne koordynatorów w przygotowaniu i realizacji wydarzeń w ramach projektu (okazjonalne).

Oczekiwania : 1.bardzo dobra znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych (excel), 2.umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów (różna intensywność pracy w skali roku), 3.

  • doświadczenie przy podobnych zadaniach, 4.dobra komunikacja interpersonalna : sygnalizowanie na czas problemów, potrzeby wsparcia w bieżącej pracy;
  • umiejętność pracy w zespole, 5.mile widziana znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie tekstów i podstawową komunikację.

    Warunki zatrudnienia : Zatrudnienie w wymiarze odpowiadającym 0,75 pełnego etatu (30 godzin tygodniowo). Przewidywane wynagrodzenie w wysokości bliskiej średniej płacy krajowej w 2019 r.

    w przeliczeniu na pełny etat. Pracownik potrzebny od zaraz . Dokładny termin rozpoczęcia pracy i szczegóły warunków do uzgodnienia.

    Oferty : List motywacyjny wraz z CV prosimy wysyłać mailem na adres email lub pocztą : Fundacja EkoRozwoju ul. św. Wincentego 25 A i C 50-252 Wrocław lub osobiście w biurze Fundacji EkoRozwoju, w godz.

    Od 10 do 17 : Fundacja EkoRozwoju ul. św. Wincentego 25 A,C 50-252 Wrocław