Praca dla obywateli Ukrainy Świebodzin
Accurat
Świebodzin, Lubuskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Accurat Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się na rynku polskim agencją pracy tymczasowej, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (nr 10435).

Oferujemy pracę w Polsce jak i za granicą. Poszukujemy OBYWATELI UKRAINY na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNU Miejsce pracy : Świebodzin Oferujemy : -

od 16,50 do 17,25 zł brutto na godzinę - umowę o pracę w międzynarodowej firmie, - trzyzmianowy system pracy, - etat : ½, ¾ lub pełny, -

bezpłatny dowóz pracowników do miejsca zatrudnienia z : Krosna Odrzańskiego, Sulechowa, Gubina i Zielonej Góry, - POMAGAMY W UZYSKANIU KARTY POBYTU ORAZ POZWOLENIA NA PRACĘ.

Wymagamy : - podstawowej znajomości obsługi komputera, - umiejętności pracy w zespole, - punktualności, niezawodności i motywacji.

Zakres obowiązków : - przepakowywanie artykułów zwrotnych znanych firm odzieżowych, - praca na linii, - skanowanie i wprowadzanie danych do komputera, -

kontrola jakości i ilości produktów. Szczegółowe informacje pod wskazanym numerem telefonu oraz w siedzibie firmy : Accurat Sp z o.

o. ul. Poznańska 9 / 210 Krosno Odrzańskie 68 383 46 99 lub 68 420 00 90 Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku