Zatrudnię fryzjera damskiego, barbera
Studio Fryzjerskie Plejada
Trzebnica, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnię fryzjera damsko-męskiego lub barbera. Stawiam na kreatywność i rozwój oraz pasję pracowników. Oferuję liczne szkolenia i sympatyczną atmosferę w pracy.

Wymagania : -pasja i profesjonalizm -znajomość technik koloryzacji, strzyżeń damskich i męskich oraz upięć okolicznościowych, może być też osoba specjalizująca się tylko w strzyżeniach męskich.

 • umiejętność pracy w grupie -sumienność -punktualność -odpowiedzialność -komunikatywność i elastyczności -umiejętność budowania dobrych relacji z klientem -umiejętność pracy pod presją czasu -umiejętność pracy z wymagającymi klientami -zaawansowany język polski (dotyczy obcokrajowców) Oferuję : -korzystne warunki pracy i płacy -umowę o pracę -miłą atmosferę -szkolenia -elastyczne godziny i dni pracy Zainteresowanych zachęcam do kontaktu gdzie udzielę jeszcze więcej informacji.
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku