pracownik produkcyjny w fabryce mebli (Skawina)
CYPRYS sp. z o.o.
Skawina, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Zatrudnimy pracowników produkcyjnych do prac pomocniczych przy produkcji mebli Ilość wolnych stanowisk : 2 Obowiązki : - prace pomocnicze przy produkcji mebli;
 • współpraca z pozostałymi pracownikami produkcyjnymi. Wymagania : - umiejętność pracy zespołowej, - umiejętność szybkiego uczenia się, - chęć do pracy i zdobywania nowej wiedzy, - zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
 • Oferujemy : - pracę w oparciu o umowę o pracę, - zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, - wynagrodzenie rozszerzone o dodatki premiowe.

  Miejsce pracy : ul. gen. E. Fieldorfa Nila 5, Skawina (Skawiński Obszar Gospodarczy) Proszę o zamieszczenie na CV zgody wg poniższego wzoru : Klauzula Zgody Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego.

  Część informacyjna Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest CYPRYS sp. z o.o., Kośne Hamry 6, 34-520 Poronin, 2) kontakt z Administratorem Danych Osobowych 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  4) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji 5) posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku