Administrator Sieci Komputerowej i Baz Danych
Anwis Sp.z.o.o.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Administrator Sieci Komputerowej i Baz Danych w Dziale IT Miejsce pracy : Anwis Sp. z o. o. Włocławek Zainteresowanym nowym wyzwaniem oferujemy : Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną Pakiet prywatnej opieki medycznej Dofinansowanie karty Multisport Pracownicze Plany Kapitałowe Ubezpieczenie na życie Dodatkowe świadczenia z ZFŚS Świadczenie z okazji świat Bożego Narodzenia Udział w spotkaniach świątecznych i integracyjnych Choinka dla dzieci Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy Przyjazną atmosferę pracy Od kandydatów oczekujemy : Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata Wykształcenia wyższego o profilu informatycznym lub pokrewnym Umiejętności administracji środowiskiem opartym o Windows Server oraz Linux (Active Directory, IIS) Praktycznej znajomości technologii wirtualizacji VMWare Doświadczenia w administracji środowiskami MS SQL Server Mile widziana znajomość komponentów Business Intelligence (HD , Reporting Services, Integration Services) Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP Odpowiedzialności i staranności w działaniu Chęci poznawania nowych technologii informatycznych Umiejętności efektywnego rozwiązywania problemów Znajomości języka angielskiego w zakresie umożliwiającym komunikację w zakresie zagadnień technicznych Zakres obowiązków : Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja środowiskami bazodanowymi opartymi o MS SQL Server oraz Firebird Administracja środowiskiem opartym o Windows Server oraz Linux (AD, wirtualizacja VMWare itd.

Zapewnienie bezpieczeństwa systemów i sieci Obsługa incydentów, usuwanie awarii, diagnostyka i rozwiązywanie problemów, wsparcie użytkowników Inne zadania zlecone przez przełożonego Raportowanie postępu prac przełożonemu Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres : adam.

kowalski(małpa)anwis.pl. W przesłanych aplikacjach prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz mojego wizerunku, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Administrator Sieci Komputerowej i Baz Danych, prowadzonego przez Anwis Sp.

z o.o. z siedzibą we Włocławku, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Anwis Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku, przy ul. Smoczej 16 / 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku