Praca na produkcji na I zmianę! od zaraz!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Wrocław
6 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • wynagrodzenie godzinowe : 23 zł brutto,
  • pracę w systemie I zmiany : 8 : 00-16 : 00,
  • możliwość korzystania z karty multisport i opieki medycznej LUXMED
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z perspektywą pracy na stałe).
  • Oczekiwania :

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętrka, gwoździarka),
  • zainteresowanie pracą na dłuższy okres,
  • zdolności manulane.
  • Zadania :

  • łączenie elementów przy pomocy wkrętarki, gwoździarki oraz manualnie,
  • przenoszenie opakowań,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
  • Szukamy 8 osób. Osoby zainteresowane proszę o złożenie aktualnego CV : )

    Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska. Klient nie zapewnia dojazdu!

    Numer referencyjny : OPN / 09 / 2020 / WRC / DA