Kasjer
Recrew HR
Gdańsk, Pomorskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Agencja Recrew HR obecnie poszukuje dla jednego z klientów osób na stanowisko : KASJER Lokalizacja : GDAŃSK OLIWA, ul. GRUNWALDZKA OBOWIĄZKI - obsługa kasy fiskalnej - obsługa Klienta zgodnie z przyjętymi standardami WYMAGANIA - wysoka kultura osobista - komunikatywność - umiejętność szybkiego uczenia się - umiejętność rozwiązywania problemów OFERUJEMY - umowę zlecenie z późniejszą możliwością przekształcenia jej na umowę o pracę tymczasową - stawkę godzinową - miesięczne wynagrodzenie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV : z numerem ref.

KAS / OLIWA Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku