Pracownnik fizyczny - praca w delegacji
Merkury Market
Rzeszów, Podkarpackie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Firma MERKURY MARKET, istniejąca na rynku od ponad 25 lat, lider w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych na terenie Polski, słowacji i Czech w związku z dynamicznym rozwojem ogłasza nabór na stanowisko : pracownik fizyczny - delegacje Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - udział w pracach przy towarowaniu marketu - prace organizacyjne przy tworzeniu nowych ekspozycji i stanowisk wystawienniczych - metkowanie towaru - przyjmowanie dostaw Od kandydatów oczekujemy : - gotowości do podjęcia stałej pracy poza miejscem zamieszkania -sumienności, dokładności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków - umiejętności obsługi komputera - umiejętności pracy w zespole Idealnemu Kandydatowi oferujemy : - stabilne warunki zatrudnienia - atrakcyjne warunki finansowe - szkolenie - dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie - możliwość awansu Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres lub kontakt telefoniczny Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a) w / w Rozporządzenia, 3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani / Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku