Pomocnik Operatora Procesu Ważenia i Wytwarzania
Randstad Polska
Swarzędz, Polska
3 d. temu

Szukasz pracy? Liczy się dla Ciebie stabilizacja i możliwość rozwoju zawodowego? Pracuj dla Beiersdorf, producenta kosmetyków NIVEA, Bambino, Eucerin i wielu innych.

W związku z rozbudową i dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko : Pomocnik Operatora Procesu Ważenia i Wytwarzania

Nie czekaj, aplikuj już dziś.

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę 25 zł brutto / h
  • premię frekwencyjną + 2 zł brutto / h
  • łatwy dojazd do firmy (Poznań, Swarzędz, Janikowo, Bogucin - linie autobusowe 173, 412)
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dodatkowe 2 dni urlopu na dziecko
  • dostęp do siłowni na terenie zakładu za jedyne 25zł miesięcznie
  • dostęp do sklepiku pracowniczego z możliwością zakupu kosmetyków NIVEA, Bambino w preferencyjnych cenach
  • dostęp do kantyny (kawa, herbata)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w Poznaniu
  • zadania

  • transport w obszarze,
  • wstawianie surowców na różnych poziomach składowania
  • obsługa ładowni wózków (R208)
  • oznaczanie naczyń i sprzętu statusami myć,
  • sprawdzanie picking listy,
  • czynności sprzątające i czyszczące,
  • ważenie i przeważanie surowców, obsługa wagi, komory chłodniczej i w przypadku posiadania uprawnień energetyczno-cieplych Egr2 urządzeń grzewczych,
  • obsługa suwnicy podciśnieniowej
  • mycie półautomatyczne
  • przygotowywanie roztworu
  • inne zadania delegowane przez przełożonego zgodne z posiadanymi uprawnieniami.
  • oczekujemy

  • gotowości i chęci do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do pracy przy częstym kontakcie z wodą
  • dobrej organizacji pracy
  • otwartości oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych min IIIWJO oraz uprawnień cieplno-energetycznych E G2
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47