Specjalista Wsparcia IT
Centrum Uslug Wspolnych
Gliwice, Pologne
‎10 godz. temu

Description du poste

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w zgranym i kompetentnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy w trybie "home office"
  • Atrakcyjny system premiowy i pakiet benefitów : m.in. prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie, kartę na lunch, karnet sportowy, pracowniczy program oszczędnościowy, zniżki pracownicze i dofinansowania
  • Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym
  • PROFIL RECHERCHÉ

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników związanych ze środowiskiem roboczym oraz urządzeniami mobilnymi
  • Administracja kontami użytkowników / Ad / Exchange Server
  • Bezpośrednie wsparcie pracowników
  • Monitoring pracy systemów specjalistycznych IT
  • Instalowanie oprogramowania, pomoc przy aplikacjach
  • Instalacja / reinstalacja systemu operacyjnego
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów
  • Description supplémentaire

    Z praktyczną wiedzą i umiejętnościami z zakresu technologii Microsoft, Windows Server, Windows 7 i 10, sieci LAN i WAN

    Z min. podstawową znajomością j. angielskiego

    Z umiejętnością pracy zespołowej, pod presją czasu oraz prawidłowej oceny sytuacji

    Qui sommes-nous ?

    Centrum Usług Wspólnych Saint-Gobain jest częścią Grupy Saint-Gobain w Polsce, zorientowanym na obsługę korporacyjnych procesów biznesowych w obszarach : księgowo-

    podatkowym oraz usług informatycznych. W ramach SSC Finance Poland prowadzimy pełną obsługę księgowo-podatkową dla Spółek Saint-

    Gobain na rynku polskim oraz biznesu na rynku skandynawskim, a jako SGTS Poland realizujemy usługi na rynku polskim, związane z utrzymaniem i rozwojem infrastruktury informatycznej oraz wsparciem pracowników w używaniu technologii IT.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółki z Grupy Saint-Gobain w Polsce, jak również przez firmy rekrutacyjne zatrudnione przez Saint-

    Gobain na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.

    o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 1087, z późn. zm.) Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych