Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej
SKLEPY KOMFORT S.A.
Łódź, łódzkie, Polska
‎4 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie administracji kadrowo-płacowej
  • m.in. przygotowanie danych do listy płac i jej weryfikacja)

  • Wspieranie kadry zarządzającej w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz innych regulacji prawnych
  • Prowadzenie spraw z zakresu administracji personalnej (m. in. prowadzenie kontroli ważności badań lekarskich, sporządzanie umów o pracę, aneksów oraz obsługa procesu zakończenia stosunku pracy)
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem spółki
  • Udział w procesie Onboardingu Pracowników zapewnienie nowym pracownikom Komfortowego startu w naszej firmie
  • Obsługa benefitów oraz akcji pracowniczych
  • Wsparcie w projektach z obszaru kadr i płac
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie i samodzielność w obszarze kadr i płac
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Zdolności analitycznych i umiejętności wyciągania wniosków
  • Poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania oraz skrupulatne podejście do ich wykonywania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków
  • karta sportowa
  • udział w eventach
  • prezenty świąteczne
  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji
  • SKLEPY KOMFORT S.A.

    Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami.

    Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.