MarTech Manager (Data Science)
Publicis Groupe
POLAND, WARSAW, Damaniewska44A, POLAND
1 d. temu
source : JobsForGeek

W związku z intensywnym rozwojemkompetencji, do zespołu Data Science poszukujemy osoby na nstanowisko MarTech Managera. Czym będziesz się zajmować?

 • Rozwojemnowych produktów i usług z obszaru AdTech i MarTech na bazieistniejących kompetencji, w tym : - rekomendacjami w zakresierozwoju nowych kompetencji w odpowiedzi na potencjał rynkowy -kompleksowym doradztwem od diagnozy, przez wybór rozwiązań,potencjalnych partnerów zewnętrznych po nadzór nad wdrożeniem -audytem istniejącego stacku technologicznego - Przygotowaniemrekomendacji w zakresie wyboru technologii do potrzeb zbierania,zarządzania, analizowania i aktywowania zgromadzonych danych -Nadzorem nad implementacją i integracją narzędzi - z obszarówAdTech, Marketing Automation, DMP, Webanalytics - Opracowaniemstrategicznych założeń i wdrożenie spójnej taksonomii
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku