monter światłowodów
Eurotemp
Gdańsk, Pomorskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Eurotemp jest biurem pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy w Holandii. Należymy do najszybciej rozwijających się firm tego typu.

Działamy od 2006 roku i dzisiaj współpracuje z nami duże grono zadowolonych Polaków. Rekrutujemy głównie na specjalistyczne stanowiska techniczne.

Obecnie poszukujemy do pracy na terenie Holandii przy : monter światłowodów Opis pracy : - ręczne kopanie rowów, - umieszczanie światłowodów w osłonach i kładzenie w wykopach, -

podłączanie do złącza, - zakopywanie. Wymagania : - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, - doświadczenie przy pracy przy światłowodach -

kurs vca Oferujemy : - legalną pracę, - zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - opiekę polskojęzycznego koordynatora, - wynagrodzenie tygodniowo Prosimy o przesyłanie cv z dokładnie opisanym doświadczeniem na adres :

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku