Elektryk - Nr ref.: EL/ORZ/MT
Arche Consulting
Orzesze, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : ElektrykMiejsce pracy : OrzeszeObowiązki : - zapewnienie sprawności i ciągłości działania maszyn i urządzeń ciągu technologiczno-produkcyjnego,- usuwanie usterek i awarii urządzeń, maszyn,- wykonywanie planowych przeglądów rozdzielni napięcia i transformatorów,- prowadzenie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,- wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji,- wykonywanie zleconych przeglądów, remontów, przezbrojeń maszyn i urządzeń.

Wymagania : - wykształcenie średnie o kierunku elektryka i energetyka lub techniczne o profilu mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym itp,- gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,- operatywność i samodzielność w działaniu,- mile widziane uprawnienia SEP,- mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu.

Nasz Klient oferuje : - stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - po roku na czas nieokreślony,- dofinansowanie do wczasów dla Pracowników i ich rodzin,- kartę multisport,- prywatną opiekę medyczną,- dodatkowe ubezpieczenie na życie,- możliwość poszerzania wiedzy, ciągłego rozwoju zawodowego i awansu,- dla osób spoza województwa śląskiego - pomoc przy relokacji.

Prosimy o aplikację poprzez link : https : / / www.arche-consulting.pl / oferty-pracy / aplikacja / 12498W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp.

z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub / i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

 • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie : imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu;
 • w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.

  o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6 / 8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani / Pana osoby.

  Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Przysługuje Pani / Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email : Wpis KRAZ : 8162.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku