Spedytor międzynarodowy
Grupa Progres
Kobierzyce, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Weź swój udział w kreowaniu polskiej firmy jako lidera w zakresie rozwiązań logistyki kontraktowej oraz wiodącego dostawcy usług dystrybucyjnych na terenie kraju i Europy pełniąc funkcję : Spedytor międzynarodowy (całopojazdowy) w Bielanach Wrocławskich Co należałoby do Twoich zadań?

 • Organizowanie przewozów międzynarodowych i czuwanie nad realizacją zleceń - Pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy - Rozwiązywanie bieżących problemów - Analiza i optymalizacja kosztów - Nadzór nad dokumentacją spedycyjną Jako członek zespołu otrzymasz : - wsparcie i pomoc dedykowanego rekrutera w procesie rekrutacji - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, nie z agencją pracy - sponsorowany pakiet medyczny (dostęp do lekarzy opieki podstawowej oraz specjalistycznej) - możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia - możliwość skorzystania z pakietu sportowego Jesteś Kandydatem idealnym, jeśli : - posiadasz doświadczenie w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach międzynarodowych - potrafisz planować trasy w systemie całopojazdowym - znasz rynek przewoźników oraz odnajdujesz się na rynku TSL - posiadasz wykształcenie w obszarze TSL - mile widziane - potrafisz posługiwać się językiem angielskim i / lub niemieckim - potrafisz zorganizować swój czas - lubisz analizować i wyciągać wnioski - potrafisz podejmować samodzielne decyzje - chętnie rozmawiasz z innymi Grupa Progres (linia rekrutacji stałych) wspomaga rekrutacje Klientów, poprzez selekcję CV, przeprowadzanie rozmów oraz organizowanie spotkań u Klienta.
 • Zatrudnienie jednak odbywa się bezpośrednio przez Klienta. Jak wygląda standardowy proces rekrutacji? 1. Selekcja CV 2. Krótka rozmowa telefoniczna z rekruterem 3.

  Dłuższa rozmowa online (np. na Skype) z rekruterem 4. Rekomendacja Kandydata Klientowi (feedback : max tydzień) 5. Spotkanie u Klienta (feedback : max tydzień) 6.

  Ofertowanie, ustalenie szczegółów współpracy 7. Rozpoczęcie współpracy Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV z zawarciem klauzuli poniżej : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp.

  z o.o., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji" Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.

  z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontakt małpa grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką), kontakt do inspektora ochrony danych : adres korespondencyjny : Progres HR Poland Sp.

  z o.o. al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : iod małpa grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku