PIASKARZ/obróbka metalu -1900 euro
HOGO CC
Bydgoszcz, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Karolina HogomtfSopeProouzenflsuda ochtchrwioieląd · Grono odbiorców : PublicznePubliczneHOGO GmbH działa na rynku pośrednictwa pracy już od 2007roku.

Nasza firma to ponad 1500 zadowolonych pracowników w Austrii i w Niemczech. Oferujemy pracę w branży budowlanej, produkcyjnej, hotelarskiej, transportowej i metalurgicznej.

Zapewniamy legalne zatrudnienie, austriacką umowę o pracę oraz fachową pomoc i doradztwo związene z podjęciem pracy.Stale się rozwijamy, aby lepiej działać dla Ciebie, ponieważ zadowolenie i zaufanie naszych partnerów i pracowników są dla nas najwyższym priorytetem.

Aktualnie dla naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko : PIASKARZ / obróbka metalu-miejsce pracy : Weibern Oferujemy : ️ austriacką umowę o pracę ️ atrakcyjne wynagrodzenie ️ stawka 11,97€ brutto / godz ️ dodatek dzienny 22€ ️ 13 i 14 wypłata ️ zakwaterowanie opłacone przez firmę Wymagamy : ️ doświadczenie na ww.

stanowisku ️ komunikatywna znajomość j. niemieckiego ️ ubezpieczenie w kraju i w Austrii. ️ prawo jazdy kat. B.(własny środek transportu, aby dojeżdżać do pracy)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku