Biuro Rachunkowe w Białymstoku zatrudni Samodzielną Księgową
AgresTax Biuro Rachunkowe
Białystok, Podlaskie
1 min. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska :

  • Kompleksowe, samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
  • Rozliczanie podatku VAT, CIT, PIT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych
  • Bezpośredni kontakt z klientami biura
  • Bezpośrednia współpraca z US, ZUS Wymagania :
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości,
  • Wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Dobra organizacja pracy Oferujemy :
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Pakiet Fit Profit
  • Pracę w małej i młodej grupie, w dobrej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • CV prosimy przesyłać na adres