Dyspozytor z językiem obcym
FF Fracht Sp. z o.o.
Wrocław
9 d. temu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres : praca fracht.pl

Podstawowe obowiązki :

  • Obsługa klientów poprzez kompleksowe prowadzenie floty podwykonawców
  • Koordynacja pracy kierowców
  • Ofertowanie oraz pozyskiwanie ładunków
  • Dbałość o terminowość i jakość dostaw
  • Budowanie partnerskich relacji z klientami firmy
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Wymagania :

  • Znajomość czasu pracy i jazdy kierowców
  • Doświadczenie na stanowisku dyspozytora (minimum 2 lata)
  • Dyspozycyjność (kontrola samochodów wieczorami i w weekendy)
  • Otwartość, komunikatywność, kreatywność i chęć współpracy w teamie
  • Zdolności do samodzielnego podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Znajomość języka obcego (znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Oferujemy :

  • Gwarancję stabilnego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego i rozszerzenia kwalifikacji zawodowych
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych