Specjalista ds. Marketingu
SYLVA
Wiele, pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Praca

SYLVADREWNO to nowoczesne przedsiębiorstwo w branży drzewnej, zatrudniającej 300 osób.

Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Wielu, niedaleko Kościerzyny. Jesteśmy częścią rodzinnej firmy PIVETEAUBOIS, z ogromną pasją do drewna z 70 letnim doświadczeniem we Francji i 25 letnim w Polsce.

Stawiamy na naturalność i bycie sobą, wspierając rozwój naszych pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem,

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Zakres zadań :

  • aktywny udział w budowaniu i wdrażaniu strategii marketingowej
  • tworzenie i rozwijanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i dystrybucję
  • odpowiedzialność za realizację strategii marketingowej organizacji, (np. komunikacja w kanałach Social Media, reklama i PR itp.)
  • kreowanie i umacnianie wizerunku firmy oraz produktów w spójnej komunikacji zewnętrznej
  • monitorowanie, analizowanie i raportowanie wyników podejmowanych działań
  • współtworzenie materiałów reklamowych, redagowanie lub korygowanie tekstów
  • wspieranie pracy działu handlowego i kreacji produktu
  • współorganizowanie targów, imprez branżowych, eventów
  • współpraca z drukarniami, agencjami reklamowymi
  • Wymagania :

  • praktyczna znajomość programów MS Word, Excel, Outlook, Power Point
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość bieżących trendów w marketing, branding, trade marketing, reklamie, social media,
  • znajomość narzędzi marketingowych (w tym narzędzia Google, Adwords, SEO, content marketing, itp.)
  • kreatywność i inicjatywa w podejmowaniu działań
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat.B.
  • umiejętność obsługi programów graficznych ( Adobe Ilustrator, Photoshop, CorelDraw ) będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy :

  • odpowiedzialne stanowisko w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • szanse rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach w Polsce i Francji
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • Zgłoś tę pracę