SAP Senior Software Developer (front-end)
Atos Polska
Gdańsk, pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gdańsk

Technologie, których używamy

  • SAP HANA
  • SAP S / 4 HANA
  • O projekcie

    Poszukujemy programistów front-end (ze znajomością ABAP) do zespołu rozwojowo-utrzymaniowego dla klienta z sektora telekomunikacyjnego.

    Osoby pracujące w zespole będą odpowiedzialne za tworzenie nowych aplikacji (w tym migracja istniejących rozwiązań z EP do Fiori), modyfikację już istniejących rozwiązań jak i również analizę i usuwanie usterek.

    Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z innymi osobami z zespołu rozwojowego jak i utrzymaniowego.
  • Współpraca z konsultantami modułowymi.
  • Współpraca z klientem.
  • Realizacja nowych rozwiązań według zatwierdzonego projektu.
  • Realizacja zmian w obecnych rozwiązaniach według zatwierdzonego projektu.
  • Branie udziału w procesie wdrażania nowych funkcjonalności / procesów.
  • Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w programowaniu w środowisku SAP FIORI / EP.
  • Doświadczenie w programowaniu ABAP OO.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w piśmie i mowie).
  • Mile widziane

  • Doświadczenie w technologiach : Smart Forms, Adobe Forms.
  • Doświadczenie w integracji systemów : WebServices, REST, ALE, RFC.
  • Znajomość platformy integracyjnej SAP PI / PO.
  • Podział czasu pracy

  • 75% rozwój produktu
  • 25% utrzymanie
  • To oferujemy

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie, obecnej w 73 krajach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów.
  • Realizowanie zawodowych wyzwań w firmie z certyfikatem Great Place to Work.
  • Szkolenia i certyfikacje.
  • Dostęp do bardzo bogatej wewnętrznej platformy e-learningowej.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie wyjątkowych dni
  • niespodzianki i upominki
  • Zgłoś tę pracę