OPERATOR PRODUKCJI
Grupa Progres
Tczew, Pomorskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń.

 • Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy! Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : OPERATOR PRODUKCJI miejsce pracy : Tczew Oferujemy : -
 • umowę o pracę tymczasową -bardzo dobre warunki zatrudnienia -możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie produkcyjnej -

  stabilne zatrudnienie Wymagamy : -zdolności manualnych -chęć do pracy w systemie III zmianowym -dyspozycyjność -pracowitość i sumienność -

  DOŚWIADCZENIE NIE WYMAGANE! Obowiązki : -dostarczanie komponentów -utrzymywanie procesu produkcji -praca wykonywana zgodnie z BHP i ppoż.

 • dbanie o porządek na stanowisku pracy CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? -wyślij CV -zadzwoń 601 963 293 -przyjdź do biura ul. Armii Krajowej 20 w Tczewie Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp.
 • z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk (zwana dalej Spółką). Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

  6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

  Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

  Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

  Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

  Wyrażam zgodę na udostępnienie przez Progres Sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, w celu weryfikacji kandydatury pracownika tymczasowego przez Klienta, u którego praca byłaby wykonywana .

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku