Młodszy Administrator Systemów Informatycznych
ITCONNECT
Łódź
10 d. temu

Zakres obowiązków :

  • Nadzór nad infrastrukturą systemów informatycznych i aplikacji.
  • Postępowanie zgodnie z ustalonymi procedurami obsługi zdarzeń alarmowych.
  • Wsparcie przy diagnozie problemów i usuwaniu awarii systemów informatycznych.
  • Współpraca z zespołami utrzymującymi systemy informatyczne w kraju i zagranicą.
  • Praca będzie się odbywać w systemie zmianowym 8 : 00 20 : 00 oraz 20 : 00 8 : 00.
  • Wymagania wobec kandydatów :

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych (Unix, Linux, Windows Server)
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Umiejętność korzystania z pakietu biurowego MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,
  • Zapał do pracy i umiejętność samokształcenia
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Oferujemy :

  • Interesującą pracę i przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej dużej firmie
  • Możliwość pozyskiwania doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Lokalizacja : Łódź

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych