Business Development Representative - PRACA ZDALNA
Busfor
Poznań, Wielkopolskie
16 d. temu
source : Lento.pl

Busfor to największa platforma sprzedaży biletów autokarowych w Europie Wschodniej. Dzięki nam w 2018 roku 6 mln podróżnych skorzystało z usług ponad 5000 przewoźników autokarowych w kilkunastu krajach regionu.

Posiadamy biura w Moskwie i Kijowie, nasz polski zespół odpowiedzialny za operacje na terenie UE liczy sobie 4 osoby i pracuje w 100% zdalnie.

O Tobie : - Uwielbiasz nawiązywać relacje z ludźmi z innych krajów i kultur, - Okropnie irytuje Cię praca, której cel nie jest dla Ciebie zrozumiały.

Nie boisz się zadawać pytań i samodzielnie wychodzić z inicjatywą rozwiązania problemu, - W Busfor zaczniesz pracować na pełnych obrotach już od pierwszego dnia.

Z niecierpliwością oczekujesz tej perspektywy, ponieważ nie znosisz nudy i klepania , - Posługujesz się angielskim na poziomie zaawansowanym.

Znasz przynajmniej podstawy rosyjskiego i masz chęć jego dalszej nauki, - Dostępność : 20 godzin w tygodniu. Twoje obowiązki : -

Komunikacja z partnerami biznesowymi (przewoźnicy, agenci turystyczni), - Uczestnictwo w kontraktowaniu nowych przewoźników i agentów, -

Zarządzanie projektami ze strony biznesu (integracje informatyczne z systemami rezerwacyjnymi przewoźników, nowe funkcjonalności w systemie Busfor), -

Komunikacja z freelancerami z innych krajów (tłumacze, bloggerzy). Dlaczego warto? - Zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze zarządzania projektami oraz utrzymywania relacji z klientami B2B, -

Dzięki pracy w metodyce agile poczynisz ogromne postępy w organizacji własnego czasu i efektywności działań, - Bezpośredni wpływ na biznes znacząco wyostrzy w Tobie krytyczne myślenie i samodzielność.

Po roku pracy w Busfor będziesz gotowa / y prowadzić własną firmę, - Po udanym 3-miesięcznym okresie początkowym zaoferujemy Ci zwiększenie wymiaru czasu pracy oraz podwyżkę wynagrodzenia.

Jak aplikować? - Wyślj do nas wiadomość za pośrednictwem Lento. W załączniku dodaj CV. - W wiadomości odpowiedz na trzy pytania : o Ilu unikalnych użytkowników odwiedza miesięcznie stronę Busfor.

pl? Podaj źródło danych. o Znajdź i podaj adres email CEO Busfor. o Wyobraź sobie, że zacząłeś pracę w Busfor i nasz Dział Obsługi Klienta poprosił Cię o kontakt z przewoźnikiem w związku z reklamacją pasażera dotyczącą 2-

godzinnego spóźnienia autobusu. Napisz maila, w którym prosisz przewoźnika o wyjaśnienie sytuacji. Przygotuj wariant w języku polskim i angielskim.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku