Księgowa/y
ATMAT
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

ATMAT Sp. z o.o. - jesteśmy firmą produkcyjną, której głównymi obszarami działalności są produkcja drukarek 3D, maszyn przemysłowych oraz linii technologicznych, a także automatyzacja i integracja procesów przemysłowych.

Naszym celem jest wspólne rozwijanie nowych technologii, rozwiązywanie problemów technologicznych Klientów oraz satysfakcjonująca współpraca na najwyższym poziomie.

Zadania : dekretowanie i księgowanie dokumentów sprzedaż, koszty, wyciągi bankowe, polecenia księgowania, księgowanie i wyliczenia rezerw, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, przygotowywanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, akceptacja faktur webcon, inne obowiązki zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania : Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku księgowym Wymagana znajomość programu księgowego Optima, Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki : finanse, rachunkowość, ekonomia) Bardzo dobra wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu rachunkowości i podatków Dobra znajomość programu Excel Otwartość na wyzwania i zmiany Samodzielność w działaniu, skrupulatność, terminowość Wysokie zdolności interpersonalne Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów Wysoka kultura osobista Umiejętność zachowania poufności Mile widziane doświadczenie w rozliczaniu dotacji unijnych Oferujemy : Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Możliwość dofinansowania do szkoleń oraz kursów.

Karta Multisport Prywatna opieka medyczna Oferowane stanowisko będzie częścią nowo powstającej Spółki Statis Sp. z o.o, współpracującej z Atmat Sp. z o.o.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku