Kelner/kelnerka (1500 € netto + wysokie napiwki) - Passau, Niemcy
European Job Service
Warsaw, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Na zlecenie naszego niemieckiego klienta z branzy hotelarskiej poszukujemy osoby na stanowisko kelner / kelnerka do pracy w okolicach miejscowosci Passau.

Profil : -doswiadczenie na stanowisku kelner / -rka min. 5 miesiecy -znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym B1 Prosimy o zgloszenia tylko od osob spelniajacych powyzsze wymagania i poszukujacych pracy na przynamniej 3 miesiace.

Oferujemy : -umowa o prace bezposrednio z niemieckim pracodawca wraz z pakietem socjalnym -wynagrodzenie netto (na reke) : 1500,00 € -

wysokie napiwki -wymiar pracy : 40 h / tydzien + dodatkowo platne nadgodziny -zakwaterowanie oraz pelne wyzywienie zapewnia pracodawca nieodplatnie Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy.

W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowna informacja.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku