Pracownik produkcji
Randstad Polska
Wąbrzeźno, Polska
3 d. temu

Szukasz pracy na produkcji? Chcesz zdobyć nowe umiejętności i się rozwijać? Aplikuj do nas, mamy ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umową o pracę tymczasową z pełnym oskładkowaniu
  • wynagrodzenie składające się z podstawy + premii
  • pakiet atrakcyjnych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach organizacji, gwarancja długofalowej współpracy
  • możliwość dofinansowania dojazdów do pracy
  • zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • dbałość o porządek stanowiska pracy
  • oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (UDT) będą dodatkowym atutem
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47