pomocnik montera rusztowań > Belgia, Holandia
Randstad Polska
Nysa, Polska
6 d. temu

Praca w Holandii lub Belgii - różne miejscowości do wyboru! Wynagrodzenie 2 000 - 2 300 euro na rękę ! Praca dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka obcego .

Gwarantujemy darmowy kurs wdrożeniowy. Świetna okazja do zdobycia kwalifikacji montera i realna szansa na szybki awans.

Nie musisz mieć CV - zadzwoń, napisz sms lub aplikuj!

oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników
  • w pełni wyposażone mieszkanie z łazienką, kuchnią, Internetem i TV (1 - 2 osobowe pokoje)
  • darmowy transport i możliwość korzystania z auta do celów prywatnych
  • praca od poniedziałku do piątku i możlwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w systemie rotacyjnym ( wybierz jak Ci pasuje : zjazdy do Polski co 3 lub 4 tygodnie na tydzień lub co weekend)
  • możliwość nauki języka niemieckiego lub angielskiego
  • ogrom korzyści, takich jak : dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne i kulturalne oraz wiele innych - o wszystkim Ci powiemy.
  • zadania

  • praca w zespołach 3 osobowych
  • montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych
  • praca w całości do przyuczenia
  • oczekujemy

  • gotowość do pracy na wysokościach
  • dostępność do wyjazdu za granicę
  • Zapraszamy do aplikowania bądź kontaktu Beniamin 667 890 038 lub Ania 725 300 308

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47