Full Stack Developer
Visimind LTD Sp. z.o.o.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercyjnej.

Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy i rozbudową działu software poszukujemy kandydata na stanowisko : Full Stack Developer Miejsce pracy : warmińsko-

mazurskie / Olsztyn Opis stanowiska : Implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących w autorskim systemie GIS.

Do dodatkowych zadań należy prowadzenie dokumentacji technicznej, wyszukiwanie rozwiązań nietrywialnych problemów oraz ich analiza.

Pracujemy w międzynarodowym zespole w metodyce Agile. Praktykujemy daily commity i code review. Nasi pracownicy mają realny wpływ na kierunek rozwoju oprogramowania.

Wymagania : - bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz TypeScript - co najmniej dobra znajomość HTML5 oraz CSS3 - dobra znajomość .

NET (min. wersja 4.5.2), C#, ASP.NET MVC 5 oraz WebAPI - znajomość PostgreSQL (mile widziane również inne języki SQLowe) -

znajomość Microsoft Visual Studio - język angielski na poziomie komunikatywnym Mile widziane : - doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT -

znajomość frameworków GISowych takich jak OpenLayers - doświadczenie w pracy z node.js - znajomość Preact Oferujemy -atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności -

jasno określoną ścieżkę kariery i awansu - innowacyjne szkolenia wewnętrzne w ramach zakresu obowiązków - udział w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie -

możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - elastyczne godziny pracy - możliwość pracy zdalnej (do kilku dni w miesiącu) -

ubezpieczenie grupowe - atrakcyjna lokalizacja biura - nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia - przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy -

zaplecze socjalne (ZFŚS) - system benefitów karty MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe Proszę przesłać dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) za pomocą portalu lento.

pl. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp.

z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania.

Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana / Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).

Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji. Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP.

z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku