Lektor j.angielskiego - zajęcia online
Szkoła Języków Obcych Chili
Koszalin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy Kandydatów dla naszego klienta - Szkoły Języków Obcych Chili - firmy z 10-letnim doświadczeniem i pasją do nauczania języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania w formie kursów stacjonarnych oraz zajęć online.

Firma od początku swojego istnienia kładzie nacisk przede wszystkim na jakość nauczania, elastyczność w podejściu do potrzeb klienta, życzliwy kontakt jako najważniejszy element każdej współpracy.

Obecnie poszukuje nowego członka Zespołu, który z pasją i zaangażowaniem obejmie stanowisko lektora online. Jeśli :

 • lubisz pracę z ludźmi, cieszy Cię kontakt z nimi,
 • jesteś osobą sumienną i niezawodną,
 • masz zdolności organizacyjne,
 • zamieniasz pomysły i plany na praktyczne działanie,
 • lubisz stawiać przed sobą cele i do nich dążyć,
 • osiąganie sukcesów wspólnie z firmą daje Ci satysfakcję i radość to Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas! Co będzie należało do Twoich obowiązków : prowadzenie indywidualnych zajęć online w formie 50-
 • minutowych zdalnych lekcji 1 na 1 dla młodzieży i osób dorosłych, przygotowywanie materiałów dydaktycznych bądź posługiwanie się gotowymi materiałami stanowiącymi bazę do prowadzenia zajęć, prowadzenie dziennika zajęć.

  Czego od Ciebie wymagamy : znajomości języka angielskiego na poziomie biegłym, łatwości w nawiązywaniu pierwszego kontaktu z kursantem, dobrej prezencji i nienagannej kultury osobistej, mile widziane będzie wykształcenie filologiczne, doświadczenie w pracy lektora lub przygotowanie pedagogiczne.

  Co chcemy Ci zaoferować? zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / B2B z możliwością ubiegania się o umowę o pracę po okresie próbnym, pracę zdalną przynajmniej 3 dni w tygodniu w godz.

  9 : 00-13 : 00 lub 16 : 00-20 : 00, elastyczność w ustalaniu grafiku pracy, wynagrodzenie na poziomie 25-40 zł netto / jednostkę zajęć, uzależnione od poziomu i tematyki zajęć i dodatkowe premiowanie za wykonywanie obowiązków wykraczających poza zakres na stanowisku, pracę w energicznym zespole lektorów tworzonym przez pasjonatów językowych.

  Jak wyglądać będzie proces rekrutacji?

 • I etap - przesłanie CV. W tytule wiadomości prosimy wpisać Lektor Chili. Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych : Maxie Hill Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29 / 8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Szkołę Języków Obcych Chili Magdalena Buszka z siedzibą w Koszalinie przy ul.

  Spasowskiego 4C - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz.

  Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

 • II etap - przeprowadzone zostanie badanie stylów zachowania MaxieDISC oraz rozmowy telefoniczne,
 • III etap - odbędą się rozmowy z właścicielem firmy. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku