Mechanik narzędziowy 5500 brutto
Randstad Polska
Łódź, Polska
3 d. temu

Poszukujesz dobrze płatnej pracy na stałe? Mamy dla Ciebie ofertę!

oferujemy

  • umowa o pracę (zatrudnienie bezposrednie u naszego klienta),
  • praca w systemie 3 zm. od pn. do pt.,
  • 130 zł dofinansowania do transportu,
  • wynagrodzenie miesięczne 4200-5500 zł brutto ( w zależności od doświadczenia),
  • rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych,
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa,
  • zadania

  • przygotowanie narzędzi do produkcji seryjnej,
  • dokonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych ( narzędzi tnących, oraz formujących),
  • zaopatrzenie stanowisk w odpowiednie materiały, oraz narzędzia.
  • oczekujemy

  • umiejętności spawania metodą TIG,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47