Brembo 2900zł netto! Dojazd Jastrzębie Wodzisław Cieszyn Żor
Ascari
Jastrzębie Zdrój, Śląskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy przedstawicielami globalnego koncernu i partnera branży motoryzacyjnej, który poszukuje osób na stanowisko Operatora Montażu w zakładzie produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych w Ostravie.

Oferujemy darmowy dojazd z Jastrzębia-Zdroju, Cieszyna, Wodzisławia Śląskiego, Żorów i Mszany! Nie wymagamy znajomości języka czeskiego czy poprzedniego doświadczenia.

Nasza oferta to : - wynagrodzenie na start od 2.700 zł netto (około 17.000 czk) - dodatki na dojazdy (500 CZK - 2000 CZK) - obiady w cenie (28 CZK - 36 CZK) Częścią tego stanowiska są obowiązki takie jak : - wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, układanie gotowych elementów do pudełek wysyłkowych, - obsługa pudełek wysyłkowych, - delikatna praca mechaniczna w końcowym procesie montażu modułów hamulcowych, - kontrola wizualna obrabianych elementów, - montaż zgodnie z instrukcją Zainteresowany / a?

Masz pytania na które możemy odpowiedzieć? Zadzwoń : +48 790 629 263!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku