Brygadzista (m/f)
Personnel Service
Wrocław, Dolnośląskie
14 d. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków :

  • Organizacja oraz koordynacja pracy zespołu podczas zmiany (7-20 osób),
  • Bezpośredni nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz optymalnym przebiegiem procesów produkcji,
  • Bezpośredni nadzór nad utrzymaniem porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym (m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5S),
  • Codzienne raportowanie wyników pracy,
  • Realizacja produkcji zgodnie z założonym planem,
  • Planowanie pracy podległego zespołu,
  • Nadzór, wdrażanie, motywowanie oraz ocena pracy podległego zespołu, Wymagania :
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku min. 1 rok warunek konieczny,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do podjęcia zatrudnienia w systemie czterobrygadowym (system 12 h), Oferujemy :
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów m. in. : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Możliwość korzystania ze strefy relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki,
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,
  • Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych