Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej
Talentuno Technologies Sp. z o.o.
Gdańsk
‎12 godz. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej Gdańsk

Opis stanowiska

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi

crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i

czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich

znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym. Nasz napędzany przez technologię

system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele

niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów

pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do

zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy Specjalisty Projektowania i Optymalizacji Sieci Radiowej

Wymagania

Czym będziesz się zajmował?

  • Projektowanie radiowe sieci RAN
  • Planowanie zasięgu i pojemności sieci RAN (GSM, UMTS, LTE)
  • Parametryzacja i uruchamianie stacji bazowych
  • Optymalizacja sieci radiowej RAN, zapewnienie jakości sieci na wymaganym poziomie
  • Wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sieci radiowej
  • Monitorowanie wskaźników jakościowych, efektywności wykorzystania zasobów sieciowych,
  • testowanie i pomiary

    Cechy idealnego kandydata :

  • Wykształcenie wyższe w zakresie telekomunikacji (najlepiej mobilnej)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku u operatora sieci komórkowych lub dostawcy
  • technologii mobilnych

  • Dogłębna i praktyczna znajomość technologii GSM, UMTS, LTE
  • Znajomość i doświadczenie w wykorzystywaniu metod i narzędzi optymalizacji sieci radiowych
  • Umiejętności pracy w zespole, organizacji pracy własnej i działania pod presją czasu
  • Aktywne prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Oferujemy

    Co dostaniesz od nas?

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10000 pln brutto) i system premiowy
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • dodatkowe świadczenia socjalne)

  • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
  • Zgłoś tę pracę