Pracownik Działu Montażu i Serwisu
H2optim Sp. z o.o.Sp.K.
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

H2Optim Sp. z o.o.Sp.K dynamicznie rozwijająca się firma z branży uzdatniania wody zatrudni osobę na stanowisko :

OPIS STANOWISKA :

  • montaż instalacji wodnych
  • serwisowanie i wykonywanie przeglądów technicznych urządzeń do uzdatniania wody
  • uruchamianie instalacji technicznych stacji uzdatniania wody
  • prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego
  • wykonywanie warsztatowo urządzeń do filtracji wody
  • WYMAGANIA :

  • wykształcenie średnie techniczne (preferowane technik energetyk, instalator instalacji sanitarnych, technik elektryk)
  • minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe
  • motywacja do rozwoju zawodowego
  • doświadczenie w realizacji inwestycji przemysłowych
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV (mile widziane)
  • prawa jazdy kat. B
  • FIRMA OFERUJE :

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo atrakcyjne zarobki
  • karta MultiSport
  • umowę o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • wyjazdy integracyjne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • Zgłoś tę pracę