kierownik budowy/kontraktu - branża elektroenergetyczna
Randstad
Staszów, Świętokrzyskie
5 d. temu

job description

Masz wiedzę i doświadczenie w branży elektroenergetycznej oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych?

Świetnie! Aktualnie dla naszego klienta, wykonawcy budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu jako kierownik budowy / kontraktu.

oferujemy

  • umowę o pracę bądź kontrakt - do wyboru
  • szkolenia produktowe oraz wdrożeniowe
  • podstawowe narzędzia pracy w tym auto służbowe
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • zadania

  • nadzór nad podległymi pracownikami i wykonywanymi budowami
  • tworzenie harmonogramów realizacji robót elektrycznych
  • koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej i przepisów BHP
  • przygotowywanie dokumentacji odbioru oraz innych dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
  • zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów oraz terminowej realizacji przedsięwzięć
  • uczestnictwo w odbiorze robót
  • oczekujemy

  • wykształcenia wyższego z zakresu : elektroniki, elektrotechniki, energetyki oraz pokrewne
  • doświadczenia i znajomości branży elektroenergetycznej (min. 5 lat)
  • doświadczenia przy realizacji GPZ (stacja energetyczna główny punkt zasilania)
  • uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • uprawnień SEP : E i D
  • nadzoru i koordynacji robót branżowych
  • umiejętności optymalizowania kosztów
  • znajomości i umiejętności współpracy z podmiotami branżowymi
  • adekwatnej do stanowiska wiedzy technicznej
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • Aplikuj