Cieśla szalunkowy oraz zbrojarz
Agencja Pracy Everest
Kraków, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Opis stanowiska

Praca cieśli szalunkowego oraz zbrojarza na konstrukcjach żelbetonowych w budownictwie.

Praca jest w Krakowie.

Wymagania stanowiska

doświadczenie jako cieśla szalunkowy w budownictwie

doświadczenie jako zbrojarz w budownictwie

chęć do pracy w budownictwie

potrzebny paszport biometryczny lub wiza pracownicza

Oferujemy

Wynagrodzenie : 19-20 zł / godzinę na rękę,

umowa o pracę

mieszkanie : jest darmowe

samochód na dojazd do pracy : jest za darmo

kwarantanna : jest za darmo (płatne jest tylko jedzenie). Na kwarantannę musi zebrać się grupa 4-5 osób razem.