Zwolnił Cię pracodawca? Nie przedłużył Ci umowy?
Instytut Turystyki w Krakowie Sp.zo.o.
Kraków, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Zwolnił Cię pracodawca? Nie przedłużył Ci umowy? Twoje stanowisko pracy zostało zlikwidowane? Jeżeli powyższe brzmi dla Ciebie znajomo, to zapraszamy do nas! Zapraszamy do zapisania się do naszego projektu SIŁA KOMPETENCJI! Oferujemy : -szkolenia -poradnictwo zawodowe -sesje z coachem -kursy zawodowe -pośrednictwo pracy -staże w indywidualnie dopasowanych organizacjach Udział w projekcie jest całkowicie DARMOWY Zgłoś się do nas jeśli spełniasz przynajmniej jeden z poniższych warunków : -Jesteś pracownikiem przewidzianym do zwolnienia lub zagrożonym zwolnieniem z pracy, -Osobą zwolnioną z przyczyn dotyczących zakładu pracy (max.

do 6 m-cy od dnia przystąpienia do projektu) (w tym osoby, którym um. o pracę lub um. zlecenie nie zostały przedłużone z przyczyn dotyczących zakładu pracy) -Osobą odchodzącą z rolnictwa Tel : 667 668 434

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku