młodszy koordynator projektu
Randstad Polska
Kraków, Polska
2 d. temu

Jeśli masz doświadczenie lub chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania oraz cenisz sobie stabilne zatrudnienie i chcesz pracować w korporacji stawiającej na ciągły rozwój, zapraszamy do współpracy z Randstad.

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przejrzysty system premiowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów (pakiet sportowy, pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do nauki języków obcych i wiele innych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • zadania

  • Koordynowanie działań związanych z realizacją projektu, w tym planowanie czasu pracy i zarządzanie absencjami
  • Kierowanie podległym zespołem pracowników (brygadziści i pracownicy produkcyjni)
  • Nadzór nad prawidłową komunikacją międzyzmianową i wymianą komunikacji w projekcie.
  • Nadzór na prawidłowością i terminowością realizacji zadań podległego zespołu
  • Szkolenia podległego zespołu w oparciu o kartę wdrożenia pracownika oraz inne.
  • Aktywna współpraca z działem rekrutacji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Tworzenie alertów jakościowych, tworzenie i wdrażanie procedur
  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji dot. realizacji projektu, współpracy z klientem.
  • oczekujemy

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47